ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Slaglåspistol 12969400
nr 1296 9400
Slaglåspistol
längd: 49 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:46:29
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Slaglåspistol
Kondition: slitage, skador
nr 1296 9400
Slaglåspistol
längd: 49 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 800 kr |
måndag 9 december 2019 |